Текстові, фото й відео відгуки про навчання

ВІДЕО ВІДГУК ПРО ВОРКШОП В КАРПАТАХ

Сергій Присяжний

Почну з кінця, я був на трьох ВШ від Володі, і це нереально круто. Тому, що як він це робить, продукує концепцію, готує пари, одяг для них, декор, та навіть саме перебування людей, які приїхали повчитися, так не робить ніхто. Це людина-емоція, який думає в першу чергу за когось, щось йому чи їй було легко відзняти хороший матеріал, а вже після він зніме собі. Якщо хтось незнає якоїсь інформації, то він розкаже і покаже на практиці, як воно має бути. Писати можна багато, хвалити і розхвалювати. Але додам ще таке, всім раджу хоча б раз побувати на його ВШ чи МК. Ну і якщо запросить то я обов'язково поїду ще.

Оля Біденко

Всем думающим идти к Вове на воркшоп/МК посвящается.
Не думайте - идите или думайте, но всё равно идите !!!
Это не просто хвалебный отзыв, я буду впечатлена до старости своих лет  и благодарна ему за его работу, за то, что он в нужный мне момент помог расширить свой кругозор и увидить нечто большее.Этот человек создает крутую атмосферу, как с колективом, да-да, я помню наши клевые посиделки с глентвейном у печи, так и в работе с людьми, с парой.Он учит тех,кто хочет научиться и он открывает пары, даже тех кто зажат, стеснителен.И самое замечательное в этом всем,что атмосфера уюта, тепла и легкости переходит в фотографии.Спасибо за твою работу,ты умничка =) !!!

Святослав Шевченко

Очень часто бывает, что фотограф заходит в творческий тупик. Причины могут быть разными. Но выхода всегда два. Или опустить руки и сдаться или искать выход и идти дальше вместе с камерой. 
Именно Вова стал тем человеком, который мне помог выйти не просто на новый уровень фотографии, но и заставил думать о фотографии иначе. 
Нестандартный подход к паре, к маркетингу и просто индивидуальный подход к каждому участнику мастер класса приятно удивил меня. Вова выкладывался на полную, он дал нам большой багаж знаний, который просто так нигде не найдешь. Лайфхак со светом, как добиться правильных эмоций у пары, как продать себя дорого. Правильный психологический настрой - это лишь малая часть того, что Вова нам передал. И даже когда после МК когда у меня возникали вопросы он всегда мне помогает. 
А когда Вова запланировал следующий мастер класс, я сразу забронировал место и вновь не пожалел

Ігор Галів

Всім привіт! Хочу сказати буквально декілька слів про надзвичайно талановиту людину з якою мені пощастило познайомитися та відвідати його Воркшопи по фотографії, які переросли у повноцінний Майстер клас. Я настільки був задоволений проведенням, організацією, подачею матеріалу та його майстерністю відтворювати свій талант у чудову картинку. що вирішив для себе ще перебуваючи на Воркшопі обовязково прийняти участь у його наступних Воркшопах і я знову зателефонував Вірстюку Володимиру і спитав про наступні Воркшопи,якраз виявилося, що незабаром відбудеться по програмі наступний, навіть не вагаючись відразу прийняв участь.Хочу сказати, що маю досвід навчання і в іниших людей, але у нього я за один раз взяв стільки, скільки не зміг взяти на інших воркшопах та фотошколах. Володя сам по собі людина дружня, щира, емоційна, неординарна та дуже талановита, яка під час зйомки викладається на всі 100%. Окрім того його талант не обмежується тільки творінням гарної картинки, але й у нього присутній талант та хороший потенціал, як викладача. Тому я всім щиро рекомендую відвідати його МК та Воркшопи, якщо Вам близька його творчість навіть не вагайтесь з часом я зрозумів, найкраща інвестиція у свої знання. Якось я аналізував його роботи і дійшов висновку його фотографія в дійсності являється душевною, саме така, як він її називає, а те, як він її створює, одним словом це потрібно бачити, голова йде обертом.

Сергій Агеєв

   Вова, ще раз хочу подякувати за майстер-клас і сподіваюсь що в житті ще на раз пощастить зустрітись! Дуже приємно познайомитись з такою цілеспрямованою і наполегливою Людиною як Ти! У Тебе ж чого вчитись і вірю в те, що д часом такі позитивні навички теж будуть і в мене. Тобі я бажаю виключно процвітання і щоб пошвидше в домі залунав дитячий сміх!!!

Тарас Розумович

На воркшопах та МК які проводить Володя, я був не одноразово. Неодноразово саме тому, що з самого початку для мене було видно як він викладається для своїх учасників як і по організації, так і по навчанні та практиці. Володя творчо та відповідально підходить до вибору моделей та створенню їхнього образу, а також пошуку красивої локації для зйомки. Тим що я особливо також зацінив, є його велика щедрість поділитися інформацією і досвідом який має, а також відкритість на запитання учасників. Якщо при зйомці слабке світло, то щоб картинка була ефектніша, тепліша, чистіша -вчить працювати з додатковим світлом ліхтаря redlight. Ну а позитив та відкритість його як особи круто створюють легку атмосферу з моделями, а також між всією групою учасників. Тому якщо вас цікавить воркшоп, навчання по фотозйомці я можу з впевненістю рекомендувати Володю!

Петро Молла

Пост для тех кто еще решает ехать-не ехать...Год назад я поехал - было очень круто, это знакомство с новыми людьми, красота Карпат в это время просто зашкаливает,а чего стоит казан глинтвейна на костре прямо на верхушке горы...это то, что не измерить никакими деньгами...Теперь о Володе - знакомы год- ощущение что 100 лет знаем друг друга, настолько легко с этим человеком,работа с парой, работа со светом,все он-лайн- бери пользуйся, человек показывает как видит фото он,если вам нравятся фото в его портфолио - езжайте!Оно того стоит [?]  

Руслан Крикливий

   Був у Володі на воркшопах два рази.Сказати що сподобалось нічого не сказати))) Було мега круто!!!Неймовірні Карпатські локації. Навчання і відпочинок-два в одному!)В день зйомки, в вечорі посиденьки біля ватри з глінтвейном!)Багато цікавої,корисної,актуальної, інформації. Вова дуже позитивна, відкрита, щира людина.Працювати з ним одне задоволення. Все пояснить, розкажить, я б навіть сказав мотивує рухатись, розвиватись ставати кращим у цій справі! Це дуже круто! А тепер згадайте ви коли були в Горах, і мали такий крутий тренінг-майстер клас?! Це дає можливість поновому подивитьсь на свою фотографію і побачити шлях в її розвитку,довершені.Рекомендую !!! Не пошкодуєте 100%