Індивідуальна програма "ДУШЕВНЕ ПОРТФОЛІО" 

Тут зможеш прокачати своє портфоліо та свій фотобізнес.

 

 Ця програма є міксом із 2- ох  моїх навчальних програм: "Душевне портфоліо" та "On line Фотокоучинг". В 1 програму я вмістив найсоковитішу практику та знання. Дві програми за ціною однієї! Я хочу щоб ти отримав/ла максимум користі в найкоротші терміни. 

У  нас буде -4 з'йомки +1 бонусна з'йомка. Це будуть красиві, душевні фотоісторії з якими ти станеш відразу виділятися від більшості фотографів. Це буде унікальне портфоліо з love story та весільних з'йомок. Я гарантую, що ти почнеш отримувати нові цікаві тобі замовлення й зможеш збільшити свій чек гонорару в 2-4 рази. Також 5 живих майстер класів, де ти отримаєш знання взятті з мого 10 - річного досвіду. Навчу тебе всього, що знаю та вмію. Тебе чекають мандри в найкрасивіші куточки України, нові знайомства  та неймовірно багатий досвід. Ти повністю поринеш з головою в створення крутого портфоліо та стилю, який допоможе тобі вийти на новий рівень. Буде дуже багато мотивації й нетхнення! Тільки душевна фотографія. Командна робота  на з'йомках та в їх організції ( ти навчишся в майбутньому вже сам/а створювати неймовірні фотоісторії!).  Під час з'йомок щиро ділюся причинно- наслідковістю моїх творчих ідей та  їх втілення, розказую про психологію роботи з моделями, сюжет, серія, емоції, історія, світло, режисура, форма, зміст. Розкажу як працювати й з іншими фундаментальностями для створення душевної фотографії.

Ти прочитав/ла цей текст щодо програми "Душевне портфоліо", але не забувай, що ти отримуєш й "On line Фотокоучинг" https://soul-mk.com/foto-kouching заходь та ознайомлюйся з тим, як можеш прокачати себе!

БОНУСИ!

- покажу і розкажу як я обробляю фотографії. Також безкоштовно подарую свої пресети й створимо тобі індивідуальні.

- отримаєш доступ до онлайн  бібліотеки з програмами книгами та корисною іформацією для кожного фотографа.

- можливо, що я зможу тебе взяти 2 -гим фотографом на інші комерційні зйомки в Україні чи за кордоном.

- подарую навчальний 1 курс з прокачки: свого Instagram яким користуюся й сам.

Тривалість -1 місяць.

Вартість  800$     600$

Портфоліо є найголовнішим у твоєму фотобізнесі. Не відкладай шанси вирости. 

моє портфоліо
  деталі запитуй в Facebook
відгуки